Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Modernizacje czterech dróg gminnych

Data publikacji: 2018-07-05, Data modyfikacji: 2018-07-06
A A AWydrukDrukuj  
 
W środę, 4 lipca nastąpiło przekazanie placu budowy dla remontowanych odcinków czterech dróg gminnych. Realizacja inwestycji obejmować będzie następujące zadania: „Remont drogi gminnej ul. Wspólna w Miechowie” „Remont drogi gminnej wraz z miejscami parkingowymi przed blokiem nr 20A ul. Jagiellońska oraz blokiem 2A ul. Wesoła” „Remont drogi gminnej dojazdowej do pól w miejscowości Sławice Szlacheckie" „Remont drogi gminnej dojazdowej do pól w miejscowości Szczepanowice – Goleźnia" Drogi dojazdowe do pól zmodernizowane zostaną w ramach funduszy sołeckich poszczególnych miejscowości oraz z dotacji przyznanej przez Województwo Małopolskie w kwocie 150 tys. zł.  Wartość wszystkich zadań wynosi 814 tys. zł Prace na drogach gminnych realizowane są przez Wykonawców wybranych w drodze przetargu nieograniczonego. Zaplanowany zakres obejmuje: roboty przygotowawcze, ziemne, wykonanie podbudowy i nawierzchni asfaltowej.    Remonty dróg na terenie miasta Miechowa zakończą się z końcem sierpnia br., natomiast zmodernizowane drogi do pól przekazane zostaną do eksploatacji mieszkańcom sołectw we wrześniu.

Pełna treść wiadomości na: miechow.eu/miasto-i-gmina/aktualnosci/modernizacje-czterech-drog-gminnych/rss/
UM Miechów, Źródło artykułu: miechow.eu
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
miechowski

Powiat miechowski – powiat w Małopolsce, ze stolicą w Miechowie. Zaliczamy do niego gminy Miechów, Charsznica, Gołcza, Kozłów, Książ Wielki, Racławice, Słaboszów oraz miasto Miechów.

Powiat ma charakter rolniczy, ale wiele zabytków architektury sakralnej i świecie zwabia turystów do spędzenia wolnego czasu właśnie w tym regionie. Zwiedzający mogą na własne oczy zobaczyć słynne pole bitwy z czasów Insurekcji Kościuszkowskiej w gminie Racławice lub renesansowy zespół pałacowy na wzgórzu na Mirowie w gminie Książ Wielki. Sam Miechów należy do Kapituły Najstarszych Miast i Miejscowości w Polsce.

Bliskie sąsiedztwo aglomeracji krakowskiej pozwala na bardzo łatwy dojazd do powiatu.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola