Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Modernizacja oświetlenia ulicznego na terenie gminy

Data publikacji: 2018-06-27, Data modyfikacji: 2018-06-29
A A AWydrukDrukuj  
 
Rozpoczęły się prace związane z modernizacją oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Miechów. Inwestycja obejmuje następujące zadnia częściowe: „Budowa oświetlenia ulicznego w Miechowie os. Parkowe” „Wymiana dwóch latarni oświetlenia ulicznego wraz oprawami na ul. Wesołej 2a w Miechowie” „Kontynuacja remontu oświetlenia ulicznego Dziewięcioły – Ścięgna, Dziewięcioły – Zielenice" Wartość wszystkich zadań to kwota 76 254,35 zł, w tym 13 000 zł stanowią środki funduszu sołeckiego wsi Dziewięcioły. Wykonawcą robót jest Zakład Usługowy - "Instalacje Montaż Pomiary Elektryczne" z Olkusza. Planowany termin zakończenia realizowanych zadań to wrzesień 2018 r.

Pełna treść wiadomości na: miechow.eu/miasto-i-gmina/aktualnosci/modernizacja-oswietlenia-ulicznego-na-terenie-gminy/rss/
UM Miechów, Źródło artykułu: miechow.eu
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
miechowski

Powiat miechowski – powiat w Małopolsce, ze stolicą w Miechowie. Zaliczamy do niego gminy Miechów, Charsznica, Gołcza, Kozłów, Książ Wielki, Racławice, Słaboszów oraz miasto Miechów.

Powiat ma charakter rolniczy, ale wiele zabytków architektury sakralnej i świecie zwabia turystów do spędzenia wolnego czasu właśnie w tym regionie. Zwiedzający mogą na własne oczy zobaczyć słynne pole bitwy z czasów Insurekcji Kościuszkowskiej w gminie Racławice lub renesansowy zespół pałacowy na wzgórzu na Mirowie w gminie Książ Wielki. Sam Miechów należy do Kapituły Najstarszych Miast i Miejscowości w Polsce.

Bliskie sąsiedztwo aglomeracji krakowskiej pozwala na bardzo łatwy dojazd do powiatu.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola