Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Modernizacja boiska przy Szkole Podstawowej Nr 2

Data publikacji: 2018-06-19, Data modyfikacji: 2018-06-19
A A AWydrukDrukuj  
 
Rozpoczynają się prace związane z modernizacją boiska przy Szkole Podstawowej Nr 2 w Miechowie. Inwestycja współfinansowana jest ze środków Województwa Małopolskiego w ramach programu „Małopolskie boiska”. Wartość otrzymanej dotacji  przez  Gminę Miechów wynosi 144 792 zł. Istniejącą płytę boiska zastąpi bezpieczna nawierzchnia poliuretanowa. Obiekt zostanie wyposażony i przystosowany do gry w mini piłkę nożną. Wykonawcą robót jest firma wybrana w drodze przetargu nieograniczonego „Usługi Remontowo - Budowlane” – Adam Dudziński z Miechowa.   W przekazaniu placu budowy w dniu 15 czerwca uczestniczyli: Burmistrz Dariusz Marczewski,  Helena Kruszec – Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej w Miechowie, Mirosław Czekaj  - Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 2,  Zdzisława Gazda  - Przewodnicząca Osiedla nr 6, Wykonawca oraz Inspektor nadzoru. Boisko zmodernizowane zostanie jeszcze przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego 2018/2019.  

Pełna treść wiadomości na: miechow.eu/miasto-i-gmina/aktualnosci/Modernizacja-boiska-przy-Szkole-Podstawowej-Nr-2/rss/
UM Miechów, Źródło artykułu: miechow.eu
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
miechowski

Powiat miechowski – powiat w Małopolsce, ze stolicą w Miechowie. Zaliczamy do niego gminy Miechów, Charsznica, Gołcza, Kozłów, Książ Wielki, Racławice, Słaboszów oraz miasto Miechów.

Powiat ma charakter rolniczy, ale wiele zabytków architektury sakralnej i świecie zwabia turystów do spędzenia wolnego czasu właśnie w tym regionie. Zwiedzający mogą na własne oczy zobaczyć słynne pole bitwy z czasów Insurekcji Kościuszkowskiej w gminie Racławice lub renesansowy zespół pałacowy na wzgórzu na Mirowie w gminie Książ Wielki. Sam Miechów należy do Kapituły Najstarszych Miast i Miejscowości w Polsce.

Bliskie sąsiedztwo aglomeracji krakowskiej pozwala na bardzo łatwy dojazd do powiatu.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola