Belka
Środa, 12 Grudnia 2018   imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Mobilna Akademia Młodych Orłów

Data publikacji: 2018-04-13, Data modyfikacji: 2018-04-17
A A AWydrukDrukuj  
 
12 kwietnia br. Gmina Miechów  wspólnie z  Polskim Związkiem Piłki Nożnej rozpoczęła realizację projektu pn.: „Mobilna Akademia Młodych Orłów”. Nawiązana współpraca będzie polegała na organizacji regularnych szkoleń doskonalących zawodników w wieku 10-13 lat, obserwacji i selekcji talentów oraz systematycznym dokształcaniu trenerów pracujących z dziećmi i młodzieżą, edukacji trenerów klubowych i nauczycieli szkolnych. Inaugurację rozpoczęto od przekazana porozumienia Dariuszowi Marczewskiemu, Burmistrzowi Gminy i Miasta Miechów przez Ryszarda Kołtuna, Wiceprezesa Małopolskiego Związku Piłki Nożnej. Następnie odbyła się część teoretyczna dla trenerów oraz nauczycieli wychowania fizycznego prowadzona przez Krystiana Pać oraz Dariusza Marzec, licencjonowanych trenerów PZPN. O godz. 16.15 rozpoczęto gry selekcyjne grup U11 oraz U13. Listę dzieci zakwalifikowanych do drużyn poznamy pod koniec kwietnia. Szczegółowe informacje o projekcie można uzyskać w Referacie Spraw Społecznych, Kultury i Sportu Urzędu Gminy i Miasta w Miechowie tel. 41 38 300 40 wew. 14

Pełna treść wiadomości na: miechow.eu/miasto-i-gmina/aktualnosci/mobilna-akademia-mlodych-orlow/rss/
UM Miechów, Źródło artykułu: miechow.eu
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
miechowski

Powiat miechowski – powiat w Małopolsce, ze stolicą w Miechowie. Zaliczamy do niego gminy Miechów, Charsznica, Gołcza, Kozłów, Książ Wielki, Racławice, Słaboszów oraz miasto Miechów.

Powiat ma charakter rolniczy, ale wiele zabytków architektury sakralnej i świecie zwabia turystów do spędzenia wolnego czasu właśnie w tym regionie. Zwiedzający mogą na własne oczy zobaczyć słynne pole bitwy z czasów Insurekcji Kościuszkowskiej w gminie Racławice lub renesansowy zespół pałacowy na wzgórzu na Mirowie w gminie Książ Wielki. Sam Miechów należy do Kapituły Najstarszych Miast i Miejscowości w Polsce.

Bliskie sąsiedztwo aglomeracji krakowskiej pozwala na bardzo łatwy dojazd do powiatu.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola