Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Komunikat o uruchomieniu syren alarmowych

Data publikacji: 2018-07-27, Data modyfikacji: 2018-07-29
A A AWydrukDrukuj  
 
W ramach treningów i ćwiczeń dotyczących alarmowania, celem jednoczesnego upamiętnienia 74. rocznicy wybuchu Powstania  Warszawskiego, w dniu 1 sierpnia 2018 r. o godz. 17. 00 nadany zostanie akustyczny sygnał alarmowy emitowany przez miejski system alarmowania oraz syreny jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu gminy Miechów. Sygnał alarmowy w tym czasie będzie miał charakter ćwiczebny. Podstawa prawna: Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 07 stycznia 2013 r w sprawie systemów wykrywania skażeń i powiadamiania o ich wystąpieniu oraz właściwości organów w tych sprawach (Dz. U. 2013, poz.96 ) - § 10 ust. 3 i 4. Uruchomienie alarmu - godz. 17. 00 dźwięk modulowany przez okres 1 minuty Odwołanie alarmu – godz. 17. 05 dźwięk ciągły przez okres 3 minut Prosimy o zachowanie spokoju i nie podejmowanie działań wynikających z treści komunikatu.

Pełna treść wiadomości na: miechow.eu/miasto-i-gmina/aktualnosci/komunikat-o-uruchomieniu-syren-alarmowych/rss/
UM Miechów, Źródło artykułu: miechow.eu
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
miechowski

Powiat miechowski – powiat w Małopolsce, ze stolicą w Miechowie. Zaliczamy do niego gminy Miechów, Charsznica, Gołcza, Kozłów, Książ Wielki, Racławice, Słaboszów oraz miasto Miechów.

Powiat ma charakter rolniczy, ale wiele zabytków architektury sakralnej i świecie zwabia turystów do spędzenia wolnego czasu właśnie w tym regionie. Zwiedzający mogą na własne oczy zobaczyć słynne pole bitwy z czasów Insurekcji Kościuszkowskiej w gminie Racławice lub renesansowy zespół pałacowy na wzgórzu na Mirowie w gminie Książ Wielki. Sam Miechów należy do Kapituły Najstarszych Miast i Miejscowości w Polsce.

Bliskie sąsiedztwo aglomeracji krakowskiej pozwala na bardzo łatwy dojazd do powiatu.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola