Kolejne inwestycje w ramach funduszy sołeckich INNE - Miejski serwis informacyjny: Miechów, Charsznica, Gołcza, Kozłów, Książ Wielki
Belka
Środa, 15 Sierpnia 2018   imieniny: Maria, Napoleon, Stefan
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Kolejne inwestycje w ramach funduszy sołeckich

Data publikacji: 2018-03-27, Data modyfikacji: 2018-03-28
A A AWydrukDrukuj  
 
Przekazano place budowy dla kolejnych inwestycji, które realizowane będą z funduszy sołeckich oraz środków budżetu gminy Miechów. Zaplanowane prace obejmują następujące zadania: Termomodernizację budynku świetlicy wiejskiej w Parkoszowicach wraz z wykonaniem dojazdu do budynku. Remont świetlicy wiejskiej w Podleśnej Woli, obejmujący wykonanie podłogi na dużej sali i remont zaplecza kuchennego. Powyższy zakres prac wykona - Zakład Ogólnobudowlany i Instalacji Elektrycznych z Orłowa na podstawie umowy zawartej z Gminą Miechów.  Obecnie Wykonawca przystąpił do prac związanych z wymianą podłogi w świetlicy wiejskiej w Podleśnej Woli. Całkowita wartość powyższych zadań wyniesie 103 320,00 zł brutto. Wyremontowane świetlice będą służyć mieszkańcom poszczególnych miejscowości gminnych.

Pełna treść wiadomości na: miechow.eu/miasto-i-gmina/aktualnosci/kolejne-inwestycje-w-ramach-funduszy-soleckich/rss/
UM Miechów, Źródło artykułu: miechow.eu
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  miechowski

  Powiat miechowski – powiat w Małopolsce, ze stolicą w Miechowie. Zaliczamy do niego gminy Miechów, Charsznica, Gołcza, Kozłów, Książ Wielki, Racławice, Słaboszów oraz miasto Miechów.

  Powiat ma charakter rolniczy, ale wiele zabytków architektury sakralnej i świecie zwabia turystów do spędzenia wolnego czasu właśnie w tym regionie. Zwiedzający mogą na własne oczy zobaczyć słynne pole bitwy z czasów Insurekcji Kościuszkowskiej w gminie Racławice lub renesansowy zespół pałacowy na wzgórzu na Mirowie w gminie Książ Wielki. Sam Miechów należy do Kapituły Najstarszych Miast i Miejscowości w Polsce.

  Bliskie sąsiedztwo aglomeracji krakowskiej pozwala na bardzo łatwy dojazd do powiatu.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola