Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Green week z ekodoradcą

Data publikacji: 2018-05-23, Data modyfikacji: 2018-05-24
A A AWydrukDrukuj  
 
Trwa Zielony Tydzień - największa konferencja poświęcona unijnej polityce na rzecz środowiska organizowana równocześnie w kilku europejskich miastach i regionach. Swoją odsłonę ma również Gmina Miechów. W ramach obchodów Zielonego Tygodnia (ang. GREEN WEEK) Ekodoradca Gminy Miechów - Pani Ewa Kamińska przeprowadziła  w dniu 22 maja zajęcia warsztatowe w Szkole Podstawowej nr 1 w Miechowie. Podczas spotkania uczniowie dowiedzieli się o stanie jakości powietrza w swojej gminie, o przyczynach powstawania zanieczyszczeń oraz o sposobach walki z nimi. W zorganizowanych łącznie 4 lekcjach warsztatowych wzięło udział 96 trzecioklasistów. Zajęcie pokazały już po raz kolejny, jak dużą wiedzę posiadają uczniowie w zakresie ochrony powietrza.

Pełna treść wiadomości na: miechow.eu/miasto-i-gmina/aktualnosci/green-week-z-ekodoradca/rss/
UM Miechów, Źródło artykułu: miechow.eu
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
miechowski

Powiat miechowski – powiat w Małopolsce, ze stolicą w Miechowie. Zaliczamy do niego gminy Miechów, Charsznica, Gołcza, Kozłów, Książ Wielki, Racławice, Słaboszów oraz miasto Miechów.

Powiat ma charakter rolniczy, ale wiele zabytków architektury sakralnej i świecie zwabia turystów do spędzenia wolnego czasu właśnie w tym regionie. Zwiedzający mogą na własne oczy zobaczyć słynne pole bitwy z czasów Insurekcji Kościuszkowskiej w gminie Racławice lub renesansowy zespół pałacowy na wzgórzu na Mirowie w gminie Książ Wielki. Sam Miechów należy do Kapituły Najstarszych Miast i Miejscowości w Polsce.

Bliskie sąsiedztwo aglomeracji krakowskiej pozwala na bardzo łatwy dojazd do powiatu.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola