Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Gołębie wolności nad Miechowem

Data publikacji: 2018-08-28, Data modyfikacji: 2018-08-28
A A AWydrukDrukuj  
 
W sobotę 8 września w godz. 10.00-14.00 zapraszamy na plener malarski Gołębie wolności nad Miechowem, który odbędzie się na Rynku miechowskim wokół pomnika Polegli w walce o wolność. Wydarzenie adresowane jest do dzieci i młodzieży szkół miechowskich. Plener będzie miał charakter konkursowy, a wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy i atrakcyjne nagrody ufundowane przez Gminę i Miasto Miechów. Zgłoszenia uczestnictwa w wydarzeniu prosimy wysłać na adres:u.jaksy@gmail.com Dodatkowo, w sobotę 8 września w godz. 9.00-16.00 udostępniona będzie do bezpłatnego zwiedzania Galeria „U Jaksy”, gdzie prezentowana będzie wystawa poplenerowa XIX Międzynarodowego Pleneru Malarskiego „Barwy Małopolski symbolem wolności”. Organizator: Biuro Wystaw Artystycznych „U Jaksy” 32-200 Miechów, pl. Kościuszki 3a, tel. 41 3890389, 3810187 e-mail: u.jaksy@gmail.com, www.ujaksy.pl  

Pełna treść wiadomości na: miechow.eu/miasto-i-gmina/aktualnosci/golebie-wolnosci-nad-miechowem/rss/
UM Miechów, Źródło artykułu: miechow.eu
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
miechowski

Powiat miechowski – powiat w Małopolsce, ze stolicą w Miechowie. Zaliczamy do niego gminy Miechów, Charsznica, Gołcza, Kozłów, Książ Wielki, Racławice, Słaboszów oraz miasto Miechów.

Powiat ma charakter rolniczy, ale wiele zabytków architektury sakralnej i świecie zwabia turystów do spędzenia wolnego czasu właśnie w tym regionie. Zwiedzający mogą na własne oczy zobaczyć słynne pole bitwy z czasów Insurekcji Kościuszkowskiej w gminie Racławice lub renesansowy zespół pałacowy na wzgórzu na Mirowie w gminie Książ Wielki. Sam Miechów należy do Kapituły Najstarszych Miast i Miejscowości w Polsce.

Bliskie sąsiedztwo aglomeracji krakowskiej pozwala na bardzo łatwy dojazd do powiatu.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola