Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Gminne zawody sportowo-pożarnicze drużyn OSP

Data publikacji: 2018-06-26, Data modyfikacji: 2018-06-27
A A AWydrukDrukuj  
 
W dniu 24 czerwca 2018 r. odbyły się gminne zawody sportowo-pożarnicze drużyn OSP z terenu gminy Miechów. Gospodarzem zawodów była jednostka OSP z Falniowa, która udostępniła boisko sportowe oraz przygotowała tory przeszkód do zmagań sportowo-pożarniczych. Komisji sędziowskiej przewodniczył mł.bryg Paweł Miś z Komendy Powiatowej PSP w Miechowie. Zawody zgodnie z regulaminem podzielono na następujące grupy: - senior grupa „C”  Kobieca Drużyna Pożarnicza – OSP Bukowska Wola. - senior grupa „A”  15 drużyn  męskich. Nagrody dla zwycięzców zawodów ufundowali: Burmistrz Gminy i Miasta Miechów oraz Zarząd Miejsko-Gminny Związku Ochotniczych Straży Pożarnych w Miechowie.  Wyniki zawodów: Kobiece Drużyny Pożarnicze: I miejsce OSP Bukowska Wola  z wynikiem 167 sek. Drużyny seniorskie męskie: I miejsce OSP Falniów  z wynikiem  104,5 sek. II miejsce OSP Zagorzyce 110,0  sek. II miejsce OSP Jaksice 117,6 sek.   Musztra paradna I miejsce OSP Pojałowice II miejsce OSP Falniów III miejsce OSP Jaksice

Pełna treść wiadomości na: miechow.eu/miasto-i-gmina/aktualnosci/gminne-zawody-sportowo-pozarnicze-druzyn-osp_6521/rss/
UM Miechów, Źródło artykułu: miechow.eu
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
miechowski

Powiat miechowski – powiat w Małopolsce, ze stolicą w Miechowie. Zaliczamy do niego gminy Miechów, Charsznica, Gołcza, Kozłów, Książ Wielki, Racławice, Słaboszów oraz miasto Miechów.

Powiat ma charakter rolniczy, ale wiele zabytków architektury sakralnej i świecie zwabia turystów do spędzenia wolnego czasu właśnie w tym regionie. Zwiedzający mogą na własne oczy zobaczyć słynne pole bitwy z czasów Insurekcji Kościuszkowskiej w gminie Racławice lub renesansowy zespół pałacowy na wzgórzu na Mirowie w gminie Książ Wielki. Sam Miechów należy do Kapituły Najstarszych Miast i Miejscowości w Polsce.

Bliskie sąsiedztwo aglomeracji krakowskiej pozwala na bardzo łatwy dojazd do powiatu.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola