Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Festiwal Zawodów w Małopolsce

Data publikacji: 2018-03-29, Data modyfikacji: 2018-03-31
A A AWydrukDrukuj  
 
23 marca 2018 roku uczniowie klas siódmych ze szkoł podstwowych z Pojałowic i Bukowskiej Woli odwiedzili Kraków. Celem wycieczki był udział w Targach Edukacyjnych  "Festiwal Zawodów w Małopolsce". Wyjazd zorganizowany został  w ramach przedmiotu -  doradztwo zawodowe, który wprowadzono od tego roku szkolnego do klasy siódmej. Młodzież wraz z wychowawcami oraz nauczycielem doradztwa zawodowego, zapoznali się z bogatą ofertą szkół ponadpodstawowych. Uczniowie mieli okazję zobaczyć starszych kolegów ze szkół zawodowych, specjalizujących się w danej dziedzinie, podczas pracy.  Obserwowali pracę w warunkach sprzętowych zbliżonych do autentycznych, mogli sami spróbować wykonać jakieś zadanie np. z zakresu mechaniki, doświadczyć na sobie efektów pracy usługowej, czy degustować wykwintne wyroby gastronomiczne. Podczas Festiwalu, można było także skorzystać pomocy wykwalifikowanych doradców zawodowych.

Pełna treść wiadomości na: miechow.eu/miasto-i-gmina/aktualnosci/festiwal-zawodow-w-malopolsce/rss/
UM Miechów, Źródło artykułu: miechow.eu
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
miechowski

Powiat miechowski – powiat w Małopolsce, ze stolicą w Miechowie. Zaliczamy do niego gminy Miechów, Charsznica, Gołcza, Kozłów, Książ Wielki, Racławice, Słaboszów oraz miasto Miechów.

Powiat ma charakter rolniczy, ale wiele zabytków architektury sakralnej i świecie zwabia turystów do spędzenia wolnego czasu właśnie w tym regionie. Zwiedzający mogą na własne oczy zobaczyć słynne pole bitwy z czasów Insurekcji Kościuszkowskiej w gminie Racławice lub renesansowy zespół pałacowy na wzgórzu na Mirowie w gminie Książ Wielki. Sam Miechów należy do Kapituły Najstarszych Miast i Miejscowości w Polsce.

Bliskie sąsiedztwo aglomeracji krakowskiej pozwala na bardzo łatwy dojazd do powiatu.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola