Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Dzień Ziemi w Miechowie

Data publikacji: 2018-04-23, Data modyfikacji: 2018-04-24
A A AWydrukDrukuj  
 
22 kwietnia na Rynku Głównym w Miechowie obchodziliśmy Dzień Ziemi. W tym dniu nasi mieszkańcy wykazali znakomitą postawę ekologiczną. Przy stoisku Ekodoradcy Gminy Miechów oddawano zużyte baterie. Łącznie zebrano ich ok. 6 kg. Najmłodsi mieszkańcy Miechowa i okolic uczestniczyli w warsztatach plastycznych o tematyce ekologicznej i pogadankach z  gminnym Ekodoradcą - Panią Ewą Kamińską. Dzieci korzystały również z kart pracy, które zostały przygotowane przez Krakowski Alarm Smogowy w ramach projektu zintegrowanego LIFE „Wdrażanie Programu ochrony powietrza dla województwa małopolskiego – Małopolska w zdrowej atmosferze”, w którym uczestniczy Gmina Miechów. Dziękujemy wszystkim osobom, które wzięły udział w naszej akcji.

Pełna treść wiadomości na: miechow.eu/miasto-i-gmina/aktualnosci/dzien-ziemi-w-miechowie/rss/
UM Miechów, Źródło artykułu: miechow.eu
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
miechowski

Powiat miechowski – powiat w Małopolsce, ze stolicą w Miechowie. Zaliczamy do niego gminy Miechów, Charsznica, Gołcza, Kozłów, Książ Wielki, Racławice, Słaboszów oraz miasto Miechów.

Powiat ma charakter rolniczy, ale wiele zabytków architektury sakralnej i świecie zwabia turystów do spędzenia wolnego czasu właśnie w tym regionie. Zwiedzający mogą na własne oczy zobaczyć słynne pole bitwy z czasów Insurekcji Kościuszkowskiej w gminie Racławice lub renesansowy zespół pałacowy na wzgórzu na Mirowie w gminie Książ Wielki. Sam Miechów należy do Kapituły Najstarszych Miast i Miejscowości w Polsce.

Bliskie sąsiedztwo aglomeracji krakowskiej pozwala na bardzo łatwy dojazd do powiatu.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola