Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Dotacja na budowę tras pieszo-rowerowych

Data publikacji: 2018-06-28, Data modyfikacji: 2018-06-29
A A AWydrukDrukuj  
 
Gmina Miechów, jako partner projektu pn.:„Współpraca międzygminna na rzecz niskoemisyjnej i zrównoważonej mobilności mieszkańców” otrzyma dotację na budowę kolejnych odcinków tras rowerowych i pieszo-rowerowych.Przedmiotowy projekt realizowany będzie ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014–2020 w ramach partnerskiego projektu gmin: Słomniki, Charsznica, Gołcza, Iwanowice, Sułoszowa i Krzeszowice. Przyznana dotacja dla gminy Miechów to kwota ponad 2,3 mln zł.W zakresie prac powstaną trasy pieszo-rowerowe i rowerowe oraz miejsca obsługi i wypoczynku rowerzystów (w samym Miechowie staną one w okolicy dworca PKP i dworca autobusowego, kolejny – w Podmiejskiej Woli). Początek inwestycji jest zlokalizowany w zachodniej części gminy, a następnie przebiega przez miejscowości: Podmiejska Wola, Miechów (miasto) i Bukowska Wola.Zadanie realizowane będzie w latach 2019-2020.

Pełna treść wiadomości na: miechow.eu/miasto-i-gmina/aktualnosci/dotacja-na-budowe-tras-pieszo-rowerowych/rss/
UM Miechów, Źródło artykułu: miechow.eu
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
miechowski

Powiat miechowski – powiat w Małopolsce, ze stolicą w Miechowie. Zaliczamy do niego gminy Miechów, Charsznica, Gołcza, Kozłów, Książ Wielki, Racławice, Słaboszów oraz miasto Miechów.

Powiat ma charakter rolniczy, ale wiele zabytków architektury sakralnej i świecie zwabia turystów do spędzenia wolnego czasu właśnie w tym regionie. Zwiedzający mogą na własne oczy zobaczyć słynne pole bitwy z czasów Insurekcji Kościuszkowskiej w gminie Racławice lub renesansowy zespół pałacowy na wzgórzu na Mirowie w gminie Książ Wielki. Sam Miechów należy do Kapituły Najstarszych Miast i Miejscowości w Polsce.

Bliskie sąsiedztwo aglomeracji krakowskiej pozwala na bardzo łatwy dojazd do powiatu.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola