Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Cztery strefy aktywności w gminie Miechów

Data publikacji: 2018-09-17, Data modyfikacji: 2018-09-17
A A AWydrukDrukuj  
 
Rozpoczynają się prace dotyczące budowy siłowni plenerowych w gminie Miechów. Zadania realizowane będą ze środków pozyskanych z Programu Rozwoju Małej Architektury Sportowo-Rekreacyjnej o Charakterze Wielopokoleniowym „Otwarte Strefy Aktywności (OSA)”, Edycja 2018 r”. Inwestycje w ramach powyższego programu obejmują budowę siłowni plenerowych ze strefą relaksu na ulicach: Kraszewskiego i Traugutta (przy szkole podstawowej nr 1), osiedlu Sikorskiego w Miechowie oraz w miejscowości Falniów. Dla realizacji powyższych przedsięwzięć przekazano Wykonawcom place budowy. Zakres prac obejmuje wyposażenie stref aktywności w urządzenia do ćwiczeń typu m.in.: biegacz, wioślarz, stepper, orbitrek, narty podwójne, drabinka oraz urządzenia rekreacyjne. Ponadto, teren wokół siłowni plenerowych zostanie zagospodarowany zielenią. Całkowita wartość przedsięwzięć 167 574,68 zł, w tym dfinansowanie z Ministerstwa Sportu i Turystyki w kwocie 97 200,00 zł.

Pełna treść wiadomości na: miechow.eu/miasto-i-gmina/aktualnosci/cztery-strefy-aktywnosci-w-gminie-miechow/rss/
UM Miechów, Źródło artykułu: miechow.eu
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
miechowski

Powiat miechowski – powiat w Małopolsce, ze stolicą w Miechowie. Zaliczamy do niego gminy Miechów, Charsznica, Gołcza, Kozłów, Książ Wielki, Racławice, Słaboszów oraz miasto Miechów.

Powiat ma charakter rolniczy, ale wiele zabytków architektury sakralnej i świecie zwabia turystów do spędzenia wolnego czasu właśnie w tym regionie. Zwiedzający mogą na własne oczy zobaczyć słynne pole bitwy z czasów Insurekcji Kościuszkowskiej w gminie Racławice lub renesansowy zespół pałacowy na wzgórzu na Mirowie w gminie Książ Wielki. Sam Miechów należy do Kapituły Najstarszych Miast i Miejscowości w Polsce.

Bliskie sąsiedztwo aglomeracji krakowskiej pozwala na bardzo łatwy dojazd do powiatu.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola