Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Czas wigilijnych spotkań

Data publikacji: 2017-12-27, Data modyfikacji: 2017-12-29
A A AWydrukDrukuj  
 
Tegoroczne spotkanie wigilijne w Szkole Podstawowej w Jaksicach miało wyjątkowy charakter. Nauczyciele szkoły przygotowali inscenizację Opowieści wigilijnej K. Dickensa. Historia przemiany skąpego, bezdusznego Ebenezera Scrooga w hojnego, sympatycznego i serdecznego człowieka w czas Bożego Narodzenia może stać się powodem do głębszych przemyśleń. Kostiumy, scenografia, aktorzy przenieśli widzów w czasy XIX wieku. Przedstawienie zakończyło wspólne odśpiewanie kolędy i życzenia. Uroczystość swą obecnością zaszczycili: Przewodniczący Rady Miejskiej w Miechowie – Pan Zenon Czekaj, uczniowie szkoły oraz licznie zgromadzeni rodzice. Z okazji zbliżającego się Nowego Roku 2018 składamy wszystkim najserdeczniejsze życzenia, spełnienia marzeń oraz wszelkiej pomyślności – Pani dyrektor Halina Piskorz oraz nauczyciele Szkoły Podstawowej w Jaksicach. Autor: Ewelina Żaba

Pełna treść wiadomości na: miechow.eu/miasto-i-gmina/aktualnosci/czas-wigilijnych-spotkan/rss/
UM Miechów, Źródło artykułu: miechow.eu
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
miechowski

Powiat miechowski – powiat w Małopolsce, ze stolicą w Miechowie. Zaliczamy do niego gminy Miechów, Charsznica, Gołcza, Kozłów, Książ Wielki, Racławice, Słaboszów oraz miasto Miechów.

Powiat ma charakter rolniczy, ale wiele zabytków architektury sakralnej i świecie zwabia turystów do spędzenia wolnego czasu właśnie w tym regionie. Zwiedzający mogą na własne oczy zobaczyć słynne pole bitwy z czasów Insurekcji Kościuszkowskiej w gminie Racławice lub renesansowy zespół pałacowy na wzgórzu na Mirowie w gminie Książ Wielki. Sam Miechów należy do Kapituły Najstarszych Miast i Miejscowości w Polsce.

Bliskie sąsiedztwo aglomeracji krakowskiej pozwala na bardzo łatwy dojazd do powiatu.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola