Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Cheerleaderki na medal

Data publikacji: 2018-05-22, Data modyfikacji: 2018-05-24
A A AWydrukDrukuj  
 
W VI Przeglądzie Zespołów Cheerleaders w Pilicy, drużyna Szkoły Podstawowej Nr 2 w Miechowie  zajęła II miejsce, a jedna z uczennic została  wyróżniona dyplomem i medalem za zdobycie tytułu "Cheerleaderka na medal". Skład zespołu naszych szkolnych cheerleaderek zmienia się prawie corocznie.  W tym roku szkolnym termin przeglądu pokrył się z wyjazdami szkolnymi (obóz językowy, wycieczki), co spowodowało, że wystartowaliśmy w VI Przeglądzie Zespołów Cheerleaders w bardzo okrojonym składzie. Pomimo tego wyjazd okazał się  bardzo owocny. Uczennice naszej szkoły zajęły II miejsce, zdobywając dyplom i puchar. Jedna z dziewcząt otrzymała także zaszczytny tytuł "Cheerleaderka na medal".  /Beata Dubrownik/

Pełna treść wiadomości na: miechow.eu/miasto-i-gmina/aktualnosci/cheerleaderki-na-medal/rss/
UM Miechów, Źródło artykułu: miechow.eu
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
miechowski

Powiat miechowski – powiat w Małopolsce, ze stolicą w Miechowie. Zaliczamy do niego gminy Miechów, Charsznica, Gołcza, Kozłów, Książ Wielki, Racławice, Słaboszów oraz miasto Miechów.

Powiat ma charakter rolniczy, ale wiele zabytków architektury sakralnej i świecie zwabia turystów do spędzenia wolnego czasu właśnie w tym regionie. Zwiedzający mogą na własne oczy zobaczyć słynne pole bitwy z czasów Insurekcji Kościuszkowskiej w gminie Racławice lub renesansowy zespół pałacowy na wzgórzu na Mirowie w gminie Książ Wielki. Sam Miechów należy do Kapituły Najstarszych Miast i Miejscowości w Polsce.

Bliskie sąsiedztwo aglomeracji krakowskiej pozwala na bardzo łatwy dojazd do powiatu.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola