Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Budżet Obywatelski Małopolski - spotkanie informacyjne

Data publikacji: 2018-04-26, Data modyfikacji: 2018-04-27
A A AWydrukDrukuj  
 
Samorząd Województwa Małopolskiego rozpoczyna realizację III edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. W ramach działań przybliżających cel i zasady tego przedsięwzięcia przewidziane zostały warsztaty edukacyjno-informacyjne przeznaczone dla wszystkich zainteresowanych mieszkańców Małopolski. Podczas warsztatów przedstawione zostaną najważniejsze zasady obowiązujące w budżecie obywatelskim. Będzie można dowiedzieć się kto może zgłosić projekt i jak to zrobić, jakie zadania mogą liczyć na wsparcie oraz jak poprawnie wypełnić formularz. Na warsztatach będą też obecni eksperci - pracownicy merytoryczni, którzy odpowiadają za ocenę projektów. Rozmowa z nimi pozwoli rozwiać wątpliwości, upewnić się czy pomysł jest zgodny z regulaminem, a wniosek spełni wymagania formalne i prawne. Spotkanie informacyjno - edukacyjne w ramach III edycji Budżetu Obywatelskiego dla mieszkańców naszej gminy odbędzie się 24 maja o godz. 17.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy i Miasta w Miechowie, ul. Henryka Sienkiewicza 25.

Pełna treść wiadomości na: miechow.eu/miasto-i-gmina/aktualnosci/budzet-obywatelski-malopolski-spotkanie-informacyjne/rss/
UM Miechów, Źródło artykułu: miechow.eu
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
miechowski

Powiat miechowski – powiat w Małopolsce, ze stolicą w Miechowie. Zaliczamy do niego gminy Miechów, Charsznica, Gołcza, Kozłów, Książ Wielki, Racławice, Słaboszów oraz miasto Miechów.

Powiat ma charakter rolniczy, ale wiele zabytków architektury sakralnej i świecie zwabia turystów do spędzenia wolnego czasu właśnie w tym regionie. Zwiedzający mogą na własne oczy zobaczyć słynne pole bitwy z czasów Insurekcji Kościuszkowskiej w gminie Racławice lub renesansowy zespół pałacowy na wzgórzu na Mirowie w gminie Książ Wielki. Sam Miechów należy do Kapituły Najstarszych Miast i Miejscowości w Polsce.

Bliskie sąsiedztwo aglomeracji krakowskiej pozwala na bardzo łatwy dojazd do powiatu.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola